Co nabízíme

Výcvik


VZTAH A KOMUNIKACE

Chcete zlepšit, či napravit vztah mezi vámi a psem? Toto je ideální cvičení, kde si společně vysvětlíme, jak na to.

PSÍ HLAVOLAMY

Chcete zabavit sebe a svého psa? Naučím Vás, jak si hrát. Navštivte  https://www.facebook.com/psiskolaumisi/ a uvidíte víc.

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇATA

Nejdůležitejší ve vývoji a výcviku psa, je jeho štěněcí období. Chcete předejít chybám ve výcviku? Jsem tu pro Vás.

SOCIALIZAČNÍ CVIČENÍ PRO BÁZLIVÉ PSY

Máte doma pejska, který se bojí ostatních psů nebo lidí? Tak právě toto cvičení je pro Vás ideální.

KLIKR TRÉNINK

Pomocí tréninku s klikrem se dá upevnit řada způsobů chování.

CVIČENÍ PRO DĚTI A JEJICH PSÍ KAMARÁDY

Chcete, aby Vaše dítě umělo správně komunikovat se psem? Tady jste správně, naučí se to společně s pejskem.
Soukromé lekce

Jsou určeny pro ty, kteří mají strach se ze začátku účastnit skupinových akcí nebo potřebují jen individuální poradenství či speciální přístup. Většinou se jedná o práci s agresivním psem, ať už se jedná o strachovou, zdrojovou nebo naučenou agresi. Typů agrese je mnoho a protože je práce s takovým psem pro pánečky většinou velmi stresující, přistupují mnohdy ke krokům, kterým se právě snažím předejít, a to je vrácení psa do útulku nebo jeho uvázáním, či zanecháním v místě, kde ho mnohdy čeká smrt.

Dle domluvy

Socializační lekce

Určeno pro socializaci vašeho psího parťáka.


Speciální výcvik

Je určen pro zabavení psí hlavinky - hry, klikr trénink, shaping, psí hlavolamy. Je to skvělá zábava nejen pro psy, ale i páníčky, pro budování ještě lepšího vztahu. Vašemu psovi mnohdy nestačí dlouhé procházky, potřebuje unavit hlavu, nejen tělo. Na to mnoho lidí zapomíná a diví se, proč je ten pes tak hrr, vždyť s ním přeci trávím dlouhé hodiny venku??

Stříhání psů


Nejen výcvik je důležitý a proto bych ráda vyšla vstříc klientům, kteří by měli zájem o mé komplexní služby. Na všechny uvedené služby mám kvalifikaci. Péče o srst, kůži, uši, oči je velmi důležitou součástí vlastnictví a chovu psů. Pokud se pravidelně staráte o psa i v těchto oblastech, můžete předcházet zdravotním problémům. Přispíváte i jeho další socializaci. V salónu většinou přichází do kontaktu s dalšími psy a lidmi. Samozřejmě pokud si páníček nepřeje, aby jeho pejsek byl s ostatními v kontaktu, má své místečko vyhrazené v ohrádce, či kleci, kde si v klidu odpočívá. Vše je u nás vždy na přání klienta.


Co u mě můžete čekat

 • koupání,sušení a vyčesávání
 • koupání a vyčesávání/bez střihu/
 • trimování
 • výplachy a čištění uší
 • stříhání drápků
 • depilace ušních chloupků
 • čištění análních žláz

 • Objednávky
 • Při objednávání mi prosím sdělte, co budete požadovat za službu a v jakém stavu je srst Vašeho miláčka (plst atd.)
 • Prosím bez parazitů-klíšťata, blechy. Pokud budou odrazí se to na ceně.
 • Upozorněte na zdravotní problémy Vašeho psího miláčka - bradavice, jizvy ,odřeniny. Nezapomeňte na závažná onemocnění - epileptiky a srdeční problémy
 • Nestříhám pejsky s neléčenými kožními problémy! Platí nejdříve pan doktor a pokud se nejedná o přenosnou nemoc, pak k nám.
 • Upozorněte mě na agresivní pejsky
 • Hlaste předem harající fenečky
 • Nezapomeňte své pejsky před stříháním vyvenčit
 • Canisterapie

  Canis tým Michaela a Daisy

  Náš tým tvoří člověka a psa, kteří spolu dokáží vytvořit prostředí pro děti, dospívající, dospělé, seniory a klienty paliativní péče, kteří mají specifické potřeby. Naše dlouholetá práce je ku prospěchu všem potřebným.