Moje škola

Moje škola je určena všem, kdo chtějí nenásilně a hlavně pozitvně pracovat na společném vztahu bez trestů a strachu. Roky se věnuji chovu psů a jejich psychologickým procesům a projevům. Cesta byla dlouhá, než jsem se rozhodla otevřít školu pro psy. Přivedly mě k této myšlence mé zprvu dvě bernské salašnické holky, které jsem adoptovala. V soušasné době už tři. Byla to pro mne největší životní zkušenost, napravovat stav, který narušil právě člověk. Obě starší týráne, bez znalostí základních povelů a poslušnosti a jakékoliv socializace. Třetí, ikdyž se může zdát, že je vychovávaná od štěněte a vše bude bez komplikací, má zase komplikace přenesené z prenatálního období.

Ráda bych pomohla taktéž všem, kteří si adoptují pejska z útulku nebo ze spolku pro záchranu psů. Není to jednoduché rozhodnutí adoptovat pejska a jak lidi tak psy, čeká mnoho společné práce. Pokud se vám cokoliv nedaří, nevzdávejte to, ať se jedná o výchovné problémy nebo agresivitu, většina z těchto věcí se dá napravit, jen se nebojte požádat odborníka o pomoc.

Protože mi záleží na kvalitě mé práce, neustále se vzdělávám, jak na různých kurzech a seminářích, tak i ve škole, studuji VŠ v Praze.

Cvičíme v rodinném prostředí, většinou formou individuálních lekcí, záleží mi na kvalitě výcviku. Nepřipavuji na zkoušky, to jen v případě domluvy. Jedná se mi o zkvalitnění soužití člověka a psa a o nápravu škod, které člověk napáchal při chovu a výcviku  zvířat.

Jsem tu jen pro Vás !!!