Vzdělávání

13.01.2018

Protože mi záleží na kvalitě výuky a samozřejmě i na zacpání čenichů zlých jazyků, kteří napadají soukromé psí školy, že jsou oproti cvičákům neodborní, no dá se to použít i opačně, tak se pouštím do dalšího studia a to veterinárního kurzu. Vzhledem k tomu, že dlouholetá praxe se zvířaty, je dnes o ničem a všichni vyžadují různé certifikáty, osvědčení, vysvědčení a tituly, tak i při svém velkém pracovním vytížení a rodině, jsem se rozhodla, že tedy půjdu a budu se oficiálně dále vzdělávat. A tím to samozřejmě nekončí. Je mnoho způsobů jak vychovávat psy, znám jich mnoho, ale jen jedna a to pozitivní metoda výcviku, je ta správná, chcete-li mít vztah se svým psem. Pokud se Vás pes bude bát a poslechne ze strachu, není to partnerství, a to se právě v mojí škole snažím naučit pánečky. Každá nová zkušenost je skvělá i pro trenéra a proto se pokusím být zase studentem. DRŽTE PALCE a nezapomeňte na to, že žádný učený z nebe nespadl a pokud máte problém, neostýchejte se a zeptejte se.