Shrnutí roku 2019

12.01.2020

Předem bych moc ráda poděkovala všem klientům Psí školy, velmi si vás všech vážím za projevenou důvěru v mé schopnosti a služby. Udála se spousta věcí, dokončila jsem studium střední veterinární školy v Brně, jako nástavbu ke svému všeobecnému vzdělání, započala jsem studium na VŠ ČZU v Praze, kde se věnuji oboru chovatelství, úspěšně jsem se svojí nejstarší fenkou Daisy splnila zkoušku z canisterapie. To vše při zaměstnání, takže si dokážete představit, že to byl docela nápor. Přes svojí celkovou vytíženost se snažím vyjít všem vstříc, stává se, že lidé mají problém a potřebují ho rychle řešit, neboť už si nevědí rady a tak je vmáčknu, do už tak plného harmonogramu a pak se ani neomluví, že nepřijdou a zbytečně tak zabírají místo někomu, kdo o to opravdu stojí. Chci vás všechny poprosit o to, že pokud víte, že to nestihnete nebo se vám termín nehodí, zrušte ho, stane se, že cokoliv neodkladného se uděje těsně před schůzkou, ale i tak přeci stačí vytočit číslo a omluvit se. Myslím, že je to pouze otázka chvilky a slušnosti.

Přeji všem mnoho úspěchu v roce 2020 a hlavně pochopení a souznění s přírodou.